Kancelaria Adwokacka adw. Michała Jakuba Piwońskiego reprezentuje klientów w sprawach obejmujących prawo karne.

Zajmujemy się między innymi:

  • przestępstwa przeciwko mieniu,
  • przestępstwa przeciwko porządkowi publicznemu,
  • przestępczość zorganizowana,
  • przestępstwa związane z posiadaniem lub obrotem narkotykami,
  • przestępstwa przeciwko zdrowiu i życiu.

Występowanie w roli oskarżonego, jak i pokrzywdzonego w procesie karnym niesie ze sobą wiele emocji. Nie może więc dziwić, że coraz większą liczbę osób interesuje skuteczny adwokat w mieście Łódź. Prawo karne to jedna z dziedzin, w której się specjalizujemy. Jeśli potrzebujecie więc Państwo porady prawnej w tym zakresie, reprezentacji w postępowaniu karnym, wybór naszej kancelarii jest słuszny.

Samo prawo karne jest niezwykle szeroką dziedziną, dlatego nawet w jego obrębie można wyróżnić sub-specjalizacje. Do kluczowych dla naszych prawników domen należą sprawy karne gospodarcze, skarbowe oraz wykroczeniowe. Proponujemy Państwu szeroki zakres usług – zachęcamy do zapoznania się z dziedzinami, w których możemy Państwu pomóc.

Adwokat – sprawy karne

Zdajemy sobie sprawę, że sprawy karne bywają szczególnie trudne, a ostateczny wynik postępowania zależy od wielu czynników. Dlatego też, nasi adwokaci poprowadzą sprawy karne w sądach w Łodzi (i nie tylko), dokładając wszelkich starań, aby nasi Klienci nigdy nie zostali sami z żadnym pismem czy wnioskiem. Naszym priorytetem jest zawsze przeprowadzenie Państwa postępowania w sposób jak najbardziej dla Państwa korzystny. Dzięki doskonałej znajomości prawa karnego, każdy adwokat z naszej krakowskiej kancelarii, za każdym razem szczegółowo bada sprawę, nie poprzestając na najłatwiejszych, ale szukając najbardziej korzystnych rozwiązań. Służymy poradą w każdej sytuacji z zakresu prawa karnego i nie tylko – zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi obszarami naszej działalności. Od początku procesu do orzeczenia jego wyniku, mogą Państwo liczyć na naszą pomoc w najmniejszej nawet sprawie dotyczącej postępowania. Możemy reprezentować Państwa zarówno jako oskarżyciele, jak i jako powodowie.

Adwokat – prawo karne

Dla naszych adwokatów prawo karne jest specjalnością – zapraszamy na konsultacje i porady prawne, jeśli tylko mają Państwo jakiekolwiek problemy i pytania związane z tym obszarem prawa. Zachęcamy do odwiedzenia naszej kancelarii w Łodzi oraz kontaktu telefonicznego lub mailowego.