O Kancelarii

Kancelaria świadczy usługi zarówno na rzecz klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w formie indywidualnej jak i w formie spółek cywilnych, spółek prawa handlowego, a także innych podmiotów biorących udział w szeroko rozumianym obrocie gospodarczym (stowarzyszenia, fundacje itp.).

Każdy klient jest ważny, a indywidualne podejście gwarantuje optymalne rozpoznanie zaistniałego problemu, umożliwiając znalezienie najlepszego rozwiązania. Kancelaria pozostaje do dyspozycji klientów świadcząc pomoc prawną nie tylko w siedzibie kancelarii, ale także, w razie potrzeby, bezpośrednio u klienta.

Kancelaria świadczy obsługę prawną w języku polskim i angielskim.

Nasze zasady

Jesteśmy wierni naszym wartościom – wysokiemu poziomowi merytorycznemu, dyskrecji, profesjonalizmowi oraz indywidualnemu podejściu do każdej sprawy. 

Bierzemy w swoje ręce najważniejsze sprawy klientów, dlatego rozumiejąc ciążącą na nas odpowiedzialność, deklarujemy pełne zaangażowanie w to co robimy. Zapewniamy bezpieczeństwo prawne bez względu, czy współpracujemy na zasadach stałej, bieżącej obsługi, czy też realizując jedno konkretne zlecenie.